Nisan 17, 2020

Tarama ve Modelleme

Tarama Hizmetimiz

B.C.C. Ltd.Şti. Firması olarak Optik ve Lazer tarama hizmeti vermekteyiz. Son teknolojiden faydalanan Lazer tarama cihazımız 0.02 mm hassasiyet ile tarama yapabilme yeteneğine sahiptir. 

Tarama parça boyutu açısından, avuç içi büyüklüğündeki parçalardan, metrelerce büyüklüğe uzanan geniş bir tarama fonksiyonuna sahiptir.

· 20 Mikrona kadar ölçüm hassasiyeti
· Saniyede 1.200.000 nokta atışı
· Automatic Turntable
· Parametrik Cad Datasına dönüştürme
· Kaliteli Hizmet
· Zamanında teslimat

Aşağıda 3D taraması yapılan örnek datalar mevcuttur:

Parçalarınızın taranabilmesi için üzerlerine marker olarak isimlendirdiğimiz, Lazer cihazının referans olarak alacağı özel yapışkan malzemeler kullanıyoruz.

Manyetik özelliği olan parçalarınız için özel manyetik markerlar kullanıyoruz.

Modelleme Hizmetimiz

Üstün özelliklere sahip Siemens NX CAD yazılımı vasıtasıyla isterseniz sıfırdan parça tasarımı, isterseniz de parçanın tarama datası üzerinden modelleme yapılır.

Modelleme işlemi yapılırken .STL uzantılı tarama datası üzerine kesitler atılarak matematiksel anlamlı hale dönüştürülür.

Modelleme işlemi tamamlandıktan sonra ölçü kontrolleri aşaması başlamaktadır. Kontrol sonuçlarında hassasiyetin olumlu bulunması sonucunda modelleme işlemi tamamlanmış olur.

B.C.C. Ltd.Şti. Bilgisayar Yazılım firması tarama & modelleme alanında tanınmış bir firma olup, küçük, orta ve büyük ölçekte firmalara ait sayısız başarılı işlere ve referanslara sahiptir.

Tarama ve Modelleme hizmetiyle ilgili fiyat teklifi almak için;

  • 0532 352 2704 numaralı Whatsapp web hattımızdan parçanıza ait detaylı fotoğrafları iletebilirsiniz.
  • Çınarlı Mah. 1587 Sk. No:2-6 Ater Tower Kat: 25 Ofis No: 2501 Konak / İZMİR adresimize getirebilirsiniz.